Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (shkelzen Jetishi) - O Hajde Nuse Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4

o hajde nuse hajde me fustan te bardhe
ooo me fustan te bardhe me nishan ne balle

dy molla te ambla ti solla,dy molla tbukra ti solla2x

oo nuse moj sorkaadhe lum qe na ke ardhe
oo lum qe na ke ardhe me jelek me pare

dy molla tamla ti solla,dy molla tbukra ti solla2x


Ky tekst u dërgua nga Baci Tallava

Xeni (shkelzen Jetishi) - O Hajde Nuse Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Hajde Nuse Hajde".
3. Video është e këngës "O Hajde Nuse Hajde", por nuk këndohet nga Xeni (shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0