Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Goca Në Oborr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Ti Në Zemrën Time"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goca Në Oborr" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Këngë Dasmash. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: Goca n’oborr-e
Po ma ban me dorë. :I
I: Po ma ban me dorë
Ajo vetullhollë. :I
Goca n’çardak-e
M’u ka ba marak-e.
M’u ka ba marak-e
Ajo shtatbajrak-e.
Goca n’çarshi-e
Po ma ban’ me sy-e.
Po ma ban’ me sy-e
Ajo shtat selvi-e.Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet