Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ma Mir Me Ty E Fukara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa lot kam derdh une per ty
sa shum te kam dashur
Ref 3 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur
Nje dit une po pija me shoqeri
ndodhi per ty me thane
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë
Ref 8 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur


Ky tekst u dërgua nga Getoarb bala

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ma Mir Me Ty E Fukara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Mir Me Ty E Fukara".
3. Video është e këngës "Ma Mir Me Ty E Fukara", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0