Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Kush Niset Me Ba Sevda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ti Në Zemrën Time"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Niset Me Ba Sevda" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Klarisa Filipi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kom shtepine me rrasa
me jep uj se plasa moj 4x
Jarina jarinaneine
gushen me te lira 2x
kombet me skarpina 2x
kam shtepine e vogel moj 4x
skam ku i sillem rrotull moj 4x

jarina moj jarinaneine
gushen me te lira moj
kombet me skerpina
jarina jarina nine
gushen me te lira moj
kombet me skerpina 2xMë Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet