Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Hajt Ta Lidhim Besën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kurorë Dashurie"

Komente

Asnjë Koment

03/12/1997

1997-12-03T20:19:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Ta Lidhim Besën" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Këngë Dasmash. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: Hajt ta lidhim besën-e
Me një fije kashtë! :I
I: A do ta duash nanën moj gocë
Sikur e ke dashtë? :I
Hajt ta lidhim besën
Me kunorë me ar-e!
Ta kem pranë njëri tjetrin
Sikur një thesarë!
Hajt ta lidhim besën
Me puthje plot zjarr-e!
Të na lindë një djalë, moj goc-e
O një djalë çunar-e!Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet