Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - More Djalë Djalo I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Oh Mor Djal-o Djal-o i Ri
Bon Me Dor-e Bon Me Sy
Oh Mor Djal-o Djal-o i Ri
Bon Me Dor-e Bon Me Sy

Bon Me Dor-e Bon Me Sy
Djal e Cupat Rrijn Karshi
Bon Me Dor-e Bon Me Sy
Djal e Cupat Rrijn Karshi

Sa U Bona Pak Rahat
Dera Boni Rrak-Tak-Tak
Sa U Bona Pak Rahat
Dera Boni Rrak-Tak-Tak

Dera Boni Rrak-Tak-Tak
Ka Ardh Vasha Ne Sokak
Dera Boni Rrak-Tak-Tak
Ka Ardh Vasha Ne Sokak


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Xeni - More Djalë Djalo I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "More Djalë Djalo I Ri".
3. Video është e këngës "More Djalë Djalo I Ri", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0