Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Nusja Jone E Bukur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Vet Me The Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

24/10/2007

2007-10-24T11:39:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Jone E Bukur" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mentor Kurtishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

o nusja jon e bukur
e bukur e bukur
po vallzon si flutur
si flutur si flutur

eh nusja jon e bukur
eh bukur e bukur
ah po vallzon si flutur
si flutur si flutur

oooooooooo
a po vjen me mue
n'suharek me shkue
oooooooooooo
a po vjen me mue
n'suharek me shkueMë Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet