Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha - I Vujtun Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

i vujtun jam ne ket jete
sa te rr'noj e te vdes
sevdaja mue m'ka perjet
o si bylbylat ne pranvere (2x)

bilbii knon ne qabrat
vajzo mos qaj ti me lot
dil gjarprush mos rri ne xham
degjoje bylbylat sa mire kendojne (2x)

male edhe fusha jeshil
cu bane haram
mjaft durova sa i mal me bore
vajze se la pa te shti ne dore (2x)


Ky tekst u dërgua nga iliria norrköping

Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha - I Vujtun Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vujtun Jam".
3. Video është e këngës "I Vujtun Jam", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0