A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Dukat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  49

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2013

2013-11-16T15:40:11

Këngë e albumit:

"Xeni Live 2015"

Këngë e albumit:

"O Jetë O Jetë 1"


Ti e ëmbel je si mjalt sa shumë ti dua fjalt
ooo syri keq mos te paft
xhan i lumi unë që t'kam se koha është haram
ooo nëse me ty sjam

O Dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

Ti me fol keq nuk din gjdo fjal e ke shërim
jetes time i dhe kuptimm
xhan i lumi unë që t'kam se koha ëtshtë haram
ooo nëse me ty sjam

O Dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

o dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x


Ky tekst u dërgua nga Arjanit seferi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019