A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha - Drites Tate Xhevahir


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T18:05:52

Më Shumë Nga

Kastriot Tusha


Drites tate xhavahir, ska njeri mi vu kimet
si isufi ne ... prej bukuris oo qu ba mbret

ti je hana esmerii qi jep lules bojen e vet
naten e erret e bon drit dhe sketeren e bon xhenet

je bujarii bukuris vet musa e vet haruu
ti je porta e ditunis kush t kerkon se le marun

si tje aii tii shiun mais e presin bota me qarqaf
met vertet unn tkom bezdis duj garipin see osht gjynah

elbasanii oo xhylqar me tranafila i rrethun
o isuf moree budall pije pije ni kup per muu


Ky tekst u dërgua nga Bajram Morina Malësi e Vogël - Rahovec
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019