Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni & Kastriot Tusha - Dallendyshje Moj Gushbardhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kastriot Tusha

05/02/2013

2013-02-05T19:41:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dallendyshje Moj Gushbardhe" kënduar nga Xeni & Kastriot Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni & Kastriot Tusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet