Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha - Kur Pata Nje Lule T'bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I: Kur pata nji lule t’bukur
Thashë se do ta kem përher. :I

I: Iku fluturoi si flutur
Edhe s’mujta me i marr erë. :I

I: Lulen n’dorë unë kur e pata
Kimetin nuk ia dita. :I

I: Vaj sa shpejt na u ngrys nata
Unë këtë gja nuk e prita. :I

I: Lulja prej dorës ç’më ra
Unë nga gjumi u zgjova. :I

I: M'la të shkretë por si gur vorri
Dhe nga mendja shkallova. :I

I: Unë prej lules s’kam t’largu’
Si asht gjithë kjo dashuni :I

I: Gjithnji vjen duke u shtue’
Merre kupën edhe pi. :I


Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha - Kur Pata Nje Lule T'bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Pata Nje Lule T'bukur".
3. Video është e këngës "Kur Pata Nje Lule T'bukur", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0