A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Këngë Për Halil Hamzën


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T17:34:08

HAlil Hamza burr i trashe
zot shka t bona more pashe
zot shka t bona pasha i ri
qe m rrethuet me jabangji

Bajram Aga burr o zotnie
bohi gati sejment e mije
bohi gati sejment e mije
n Rahovec o po du me hije

Mun sejment o perpjeto po shkojne
Halil Hamzen po e rrethojne
Halil Hamza i kish hetue
Qou Vesel o vlla jena rrethue

Jem rrethu o vlla dojn me na nxane
kurr n hapsane nuk jem kane
kurr n hapsane nuk jem hije
nuk jem msu o vlla me korie

Halil Hamza keq o piskati
bonaj vlla martinat gati
bonaj vlla martinat gati
tan sejment pashes ja pergjaki

tan sejment pashes ja pergjaki
qeky asht or pash podrimqaki
qeky asht or pash podrimqaki
se ban men o qysh bohet gjaki.


Lyrics submited by Bajram Morina Malësi e Vogël - Rahovec
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019