Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Kastriot Tusha - Me Vune Kamen Pa Te Drejte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

x2
M'vune kamën pa të drejtë
s'u dëfteve zemërgjan

x2
Unë të çmova shum të shtrenjtë
kimetlije t'pata than

x2
Vet më more me të mirë
me dëshirë t'pash bujari

x2
Po tashi pse s'ke mëshirë
pse mahesh për bukuri

x2
Të putha nji her në faqe
ti buzqeshe si fëmijë

x2
Vinte era manushaqe
mori lule në saksi
Vinte era manushaqe
mu duk vetja djal i ri
Më shiko nji her me sye
më jep zemër të qëndroj

x2
Të lutem moj mos më len
se pa ty un s'mund të rroj


Ky tekst u dërgua nga AB86

Xeni & Kastriot Tusha - Me Vune Kamen Pa Te Drejte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vune Kamen Pa Te Drejte".
3. Video është e këngës "Me Vune Kamen Pa Te Drejte", por nuk këndohet nga Xeni & Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0