Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mos Ma Pi Rakinë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/02/2013

2013-02-06T16:39:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Pi Rakinë" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Këngë Dasmash. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: - E të kam thanë mor djalo
Mos ma pi rakinë.
Jar na na mor jar na ne! :I
- E do ta pi moj zemër
Sa ta heq mërzinë.
Jar na na mor jar na ne!
- E të kam thënë mor djalo
Mos ma pi konjakun.
Jar na na , mor jar na ne!
- E do ta pi moj zemër
Sa ta heq marakun.
Jar na na mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq marakun
Jar na na mor jar na ne!Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet