Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha - Paskam Pase Fatin E Tij  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kastriot Tusha

05/02/2013

2013-02-05T17:05:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paskam Pase Fatin E Tij" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) & Kastriot Tusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet