Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Kastriot Tusha - Po Filloj Me Tu Ankue  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kastriot Tusha

05/02/2013

2013-02-05T18:28:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Filloj Me Tu Ankue" kënduar nga Xeni & Kastriot Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni & Kastriot Tusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fitnete Rexha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po filloj me t’u anku e
Për një brengë e për nji hall x2

Du me ditë pse rri e idhnu e
Fol me gojë e thuj nji fjalë x2

Lule thuj nji fjalë

Sa merak jam ba për ty e
Du të shof moj si përherë x2

Rri pa gjum e s’po më flihet
Drandafile bardh me erë x2

Lule në pranverë

Lamtumirë unë ty të thash e
Me inat e me nxitim x2

Në rrugicë unë kur të pash e
Desha t’falja nji kujtim x2

Lule nji kujtimMë Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet