Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Djalë I Gembit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T16:32:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Djalë I Gembit" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet