Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni (Shkelzen Jetishi) - Si M'ke Sytë Mi Ke Vetllat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si M'ke Sytë Mi Ke Vetllat".
3. Video është e këngës "Si M'ke Sytë Mi Ke Vetllat", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Si M'ke Sytë Mi Ke Vetllat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T16:48:25+00:00Si m'ke syte o moj
Me ke vetllat
Arshikun ne sevda
Sevdane ç'i shtjeve

Hajde ma jep fjalen
E dashunise
Ani dy syte e tu
Lule jasaman o kerkoj o derman

Ref...
O plot me nure
Aman sa te pashe
Ani dy syte e tu
Lule jasaman o kerkoj o derman

Buza jote o moj
Si qershija kuq flake
Balluket e tua moj
Si florini kur zverdh

Hajde ma jep zemren
Se fort ta du
Ani dy syte e tu
Lule jasaman o kerkoj o derman

Ref...
O plot me nure
Aman sa te pashe
Ani dy syte e tu
Lule jasaman o kerkoj o derman


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet