Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jam Dorzu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Si me qesh kur zemra m`qan
Lotin syri s'po ma mban
A e din ti sakam mall
Dashni a t'kam gjalle.

Po t'boj be ne t`madhin Zot
Veç me ty une jam i plote
A ke zemer me m'fal mu
Ah sa shume kam gabu.

Ref...x2
Jam merzit po vdes me t'pa
Jam dorezu s'po mundem ma
Ah ne dy gjunje te kisha ra
Per fajin qe t'kam ba.

E kuptova me vonese
Se çka ndodh me shkelje nje bese
A ka force fjala me fal
Dhimbjen me ma ndal.

Po t'boj be ne t`madhin Zot
Veç me ty une jam i plote
A ke zemer me m'fal mu
Ah sa shume kam gabu.

Ref...x2
Jam merzit po vdes me t'pa
Jam dorezu s'po mundem ma
Ah ne dy gjunje te kisha ra
Per fajin qe t'kam ba

...

Ref...x2
Jam merzit po vdes me t'pa
Jam dorezu s'po mundem ma
Ah ne dy gjunje te kisha ra
Per fajin qe t'kam ba


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jam Dorzu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Dorzu".
3. Video është e këngës "Jam Dorzu", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0