A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Embelsire


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2014

2014-07-26T16:42:32

Song from the album:

"Xeni Live 2015"


Ne mahallen tende mbeta
E i pyeta dy tre veta
Kush eshte kjo
O se m'u ndal zemra

A a bre djale me thane kojshite
Ti asgje nuk je tuj dite
Kjo eshte çika
Qe po i çmend krejt t'rite

Ref...
Embelsire o sa e mire
N'paça fat
E n'kofsha gjalle
Ty me mu ndryshe ka me te dale

Embelsire o sa e mire
N'paça fat
E n'kofsha gjalle
Ty dakikun jo s'kam me ta fale

Krejt mahalles i rashe n'sy
S'muj me ndejt pa pyt per ty
Ditet mbas
S'po muj me i shty

Haj bre djale me thane kojshite
Ti asgje nuk je tuj dite
Kjo eshte çika
Qe po i çmend krejt t'rite

Ref...
Embelsire o sa e mire
N'paça fat
E n'kofsha gjalle
Ty me mu ndryshe ka me te dale

Embelsire o sa e mire
N'paça fat
E n'kofsha gjalle
Ty dakikun jo s'kam me ta fale

...

Ref...x2
Embelsire o sa e mire
N'paça fat
E n'kofsha gjalle
Ty me mu ndryshe ka me te dale

Embelsire o sa e mire
N'paça fat
E n'kofsha gjalle
Ty dakikun jo s'kam me ta fale


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019