A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Je Si Rreze


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2015

2015-12-12T13:44:46

Oo..Grindemi e Pajtohemi
Eh Kurrqysh Nuk Po Kuptohemi
Aty Ku Ka Dashuni
Ka Idhnim e Ka Xhelozi
Aty Ku Ka Dashuni
Ah..Ka Idhnim e Ka Xhelozi

Po Te Boj Be
Ne Din e Imon
Djal Ma Tmir Ske Ku Gjon
Po Te Boj Ne Tok e Qiel
Ti Je Si Rrezja e Un Si Djell

Po Te Boj Be
Ne Din e Imon
Djal Ma Tmir Ske Ku Gjon
Po Te Boj Be Oh Moj Dashni
Ty T'ka Smu Kjo Xhelozi

Ate Qe Me Zemer e Do
Edhe Pa Dashje e Idhnon
Aty Ku Ka Dashuni
Ka Inat e Ka Xhelozi
Aty Ku Ka Dashuni
Ka Inat e Ka Xhelozi

Po Te Boj Be
Ne Din e Imon
Djal Ma Tmir Ske Ku Gjen
Po Te Boj Ne Tok e Qiel
Ti Je Si Rrezja e Un Si Djell

Po Te Boj Be
Ne Din e Imon
Djal Ma Tmir Ske Ku Gjon
Po Te Boj Be Oh Moj Dashni
Ty T'ka Smu Kjo Xhelozi


Lyrics submited by  PatrikRadogoshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019