Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Zenel Doli - Ani Moj Hatixhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ani Moj Hatixhe
Ani Shami T'kuqe
Oh Nelbasan Oh Dylbero More Bac
Ani Do Te Shkojsh Nuse
Nelbasan Oh Dylbero More Bac
Ani Do Te Shkojsh Nuse
Oh Nuse Hyna
Oh Nuse Dola
Kurr Ni Fjal Oh Dylbero More Bac
Ani Nuk e Fola
Kurr Ni Fjal Oh Dylbero More Bac
Ani Nuk e Fola
Moj Hatixhe Oh Po Tkan Djali
Le Te Kjaj Dylbero More Bac
Ani Shnosh Jarani
Le Te Kjaj Dylbero More Bac
Ani Shnosh JaraniNuk kemi video për këtë këngë.
Xeni & Zenel Doli - Ani Moj Hatixhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Hatixhe".
3. Video është e këngës "Ani Moj Hatixhe", por nuk këndohet nga Xeni & Zenel Doli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0