Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Zenel Doli - Pse Me Rrin Kaq I Vranum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse me rrin kaq i vranum, sikur po bjen shi
Pse me rrin kaq i vranum, sikur po bjen shi

lis me lis, dru me dru qaj per syt e zi
lis me lis, dru me dru qaj per syt e zi

me hakikat unë te deshta, pa të dhon ni kararë(vendim)
ma shum qava sesa qesha, lule n'Elbasan
ma shum qava sesa qesha, lule moj n'Elbasan

Hatri ty moj ku t'ka met, qe nuk flet me mu
hatri ty moj ku t'ka met, qe nuk flet me mu

Ooo kujtoje Myzyrin e shkret e ki lan t' idhnum
kujtoje Myzyrin e shkret e ki lan t'idhnum.


Xeni & Zenel Doli - Pse Me Rrin Kaq I Vranum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Me Rrin Kaq I Vranum".
3. Video është e këngës "Pse Me Rrin Kaq I Vranum", por nuk këndohet nga Xeni & Zenel Doli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0