Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Sheqer Kam Kujtimin Tend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa Her Jam Unë Me Shoqni
Pa Ty Kafja Smë Shijon
Kujtoj Synin Tënd Të Zi
Dhe Buzqeshjen Qe Më Mungon

Si i Tretun Mduket Vetja
Kur Kujtoj Dashnin e Vjeter
Për Ty Mshtohet Ma Fort Etja
Porosi Dhe Nji Got Tjeter
Për Ty Mshtohet Ma Fort Etja
Porosi Dhe Nji Got Tjeter

Kur Vjen Kafja Me Vilxhan
As Sheqerin Nuk Ja Qes
Sheqer Kom Kujtimin Tand
Dashunia Kurr Nuk Vdes

Kur Vjen Kafja Me Vilxhan
As Sheqerin Nuk Ja Qes
Sheqer Kom Kujtimin Tand
Dashunia Kurr Nuk Vdes
Sheqer Kom Kujtimin Tand
Dashunia Kurr Nuk Vdes

Sa Her Kena Pas Takime
Jena Dasht Me Shpirt e Zemer
Gjithnji Mbetesh Ëndra Ime
Si A'ther Kur Te Thirsha N'emer
Sa i lumtur e Ndjej Veten
Me Nejt Bashk Edhe Nji Her
Me Ma Ba Te Bukur Jeten
Si Ma Bojshe Ti Përher
Me Ma Ba Te Bukur Jeten
Si Ma Bojshe Ti Përher

Kur Vjen Kafja Me Vilxhan
As Sheqerin Nuk Ja Qes
Sheqer Kom Kujtimin Tand
Dashunia Kurr Nuk Vdes

Kur Vjen Kafja Me Vilxhan
As Sheqerin Nuk Ja Qes
Sheqer Kom Kujtimin Tand
Dashunia Kurr Nuk Vdes
Sheqer Kom Kujtimin Tand
Dashunia Kurr Nuk Vdes


Ky tekst u dërgua nga  PatrikRadogoshi

Xeni - Sheqer Kam Kujtimin Tend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheqer Kam Kujtimin Tend".
3. Video është e këngës "Sheqer Kam Kujtimin Tend", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0