Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Zenel Doli - Potpuri (Sofra Gjakovare 2018)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Zenel Doli

08/01/2018

2018-01-08T15:42:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Sofra Gjakovare 2018)" kënduar nga Xeni & Zenel Doli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xeni & Zenel Doli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet