Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelzen Jetishin - Po Të Pres Akoma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

I.
Më prit, më prit dhe pak,
Sa të të them Natën e mirë!
Dritaren lere hapur,
Xhan o shpirt im. (2 herë)

Po të pres akoma,
Po të pres akoma,
Akoma moj xhane, akoma (2 herë)

II.
Dritaren ti se hape,
Se të shikon mamaja,
Do të thonë sa shpejt,
Ty të ka zënë sevdaja (2 herë)

Po të pres akoma,
Po të pres akoma,
Akoma moj xhane, akoma. (2 herë)

III.
Ref.:
Po të pres akoma,
Po të pres akoma,
Akoma e dashur (moj xhane), akoma. (2 herë


Ky tekst u dërgua nga Feuzi Xhaferi

Shkelzen Jetishin - Po Të Pres Akoma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Të Pres Akoma".
3. Video është e këngës "Po Të Pres Akoma", por nuk këndohet nga Shkelzen Jetishin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0