Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhafer Ahmetaj - Sille Sille Ate Mindil Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E jan mledh qikat
rrethem rreth e
ma e mira o shok
paska hy nermjet

Ref:
Sille sille qik o at mindil
luje vallen pak ma mir
ndash ti sonte per me kall
luj qyqek me bardak n'ball

Sille sille qik o at mindil
luje vallen pak ma mir
ndash ti sonte per me kall
luj qyqek me bardak n'ball

Sa mir vallja paska nis e,
e mir po lun aman syzeza n'midis

Ref:
Sille sille qik o at mindil
luje vallen pak ma mir
ndash ti sonte per me kall
luj qyqek me bardak n'ball


Sille sille qik o at mindil
luje vallen pak ma mir
ndash ti sonte per me kall
luj qyqek me bardak n'ball


Ky tekst u dërgua nga Ekrem Hajdari


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhafer Ahmetaj - Sille Sille Ate Mindil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sille Sille Ate Mindil".
3. Video është e këngës "Sille Sille Ate Mindil", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:


Komente 0