Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhafer Ahmetaj - Besim Ndreca Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oooo n Suharek oh na u ka bo nomi
thon se u ngjall oh Sali Shabani
besa bes oh nat Maqitev
trima t mdhaj oh gjithmon kan le
qe i rriti vet o ky dhe
kah-pedana oh gjithmon kan pre-jeee

Ooooo-oh trimni boni eh pushk qiti
Kombit ton ouh ftyren o-ja zdriti
ish ky trim ohh nga Malsia
ku e ka oh folen trimnîîa
ku jan rrit oh burra me zââ
qeh gjithmohn oh jan prêêh me shka-ehh

Oooo-oh naqellnik ouh shka du meet thôôn
joo shqiptart kurr skan paas zakoon
armt e mubushne pa gjak mei dhaan
naqellnik eeh môr tuu nxift jeetaa
se jep armen e Besim Ndrecaa
per pa u kall flââk Sûhăărêêka

Ooooh nxurr alltin ouh ja ka qiit timin
nven e vrau oh qat shka katiliin
shokt e tij naa jan o tmerru
a osht jet oh ni her me pshtu
ikshin vrap sei kapii tmerri
sikur pulat ooôh ngaa skifteeri

Ooooo-oh u bredh trimi eh shkoi ne shpi
pershendet-me gru eh me fmii
po u thot fmive oh lamtumir
ju u rritshit oh n kosov t lir
me dit t sodit met oh pa mu
por vetveten une kom pagu-eeh

Oooo-oh lamtumir ouh i tha Nanë Kosova
shum nket jet per ty u pervlova
n burxhe t rona rinin kalova
eh man fund oh per ty luftova
Lamtumir mooj Suhareek
zullumqarin une jav kom hjekeee

Lamtumir moj Suhareek
Oooo-oh zullumqarin ouh jav kom hjeee-keeee


Xhafer Ahmetaj - Besim Ndreca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besim Ndreca".
3. Video është e këngës "Besim Ndreca", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:


Komente 0