Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhafer Ahmetaj - Vije Vaporat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Vijn vaporat moj nanoo bregut t'detiiit
Ooo dil e shihi moj nana qert e mretit (2x)

E disa kjajshin moj nano disaa knojshiiin
Ooo ka ni leter moj nan vilajt e qojshiiin (2x)

E ka ni leter moj nan qojshin n vilaajt eee
Ooo qe shtat vjet o moj nan i presin graaat eee (2X)

E mos na pritshin moj nanoo per shtat vjeet eeee
Ooo le ti marrin moj nano burrat pleeq eee (2x)

E burrat pleq o moj nanoo pleq o me mjekeeer
Ooo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter (2x)


Ky tekst u dërgua nga  ArmendAG

Xhafer Ahmetaj - Vije Vaporat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vije Vaporat".
3. Video është e këngës "Vije Vaporat", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:


Komente 0