Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhafer Ahmetaj - Trimat E Dukagjinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sot krenohet mbar Kosova
me trimat e dugagjinit
kapni pushket se erdh ora
po thrret kulla haradinit
0000 babilnia shlon ni za djem e nipa po mi thrret me ardh shkau bre nder toborrit ndugagjin sosht kan adet
000o tym e flak po ishkon decanit do me i prish shaipes folen jo ska dek pushka e luanit gjall e kemi UCK
eeee gjall e kemi adem jasharin
qe da dridhi beogradin o i ka vllaznit mes glloxhanit
trim shkelzeni dhe luanin
heeeeeeej ngjdo pranver kur marsi cel si ndrenic e dugagjin
flakadani do trri ndez per herojt e vendit tim 00000 jemi nipa t'kastriotit jem ushtria clirimtare jem betu ne bes te zotit trojet tona zot me dal
jem betu ne bes te zotit 0000o trojet tona zot me i dale


Ky tekst u dërgua nga Erjon HasXhafer Ahmetaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2023
Muzika: Xhafer Ahmetaj
Teksti: Hamit Kastrati
Okrestrimi: Artan Elshani


Xhafer Ahmetaj - Trimat E Dukagjinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trimat E Dukagjinit".
3. Video është e këngës "Trimat E Dukagjinit", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:


Komente 0