Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhaja - Bjonde Apo Brune  (Feat. Mary)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mary

31/01/2008

2008-01-31T11:10:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bjonde Apo Brune" kënduar nga Xhaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhaja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet