Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhamerino Bollati - Shqiperise I Ngjaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  12

Sot i madh nuk jam,
po ngjaj me ty
Këtu të kam,
moj nëna Shqipëri,
koha do të shkoj
do bëhem burrë
e do qëndroj
si shqipja në flamur

REF.:
Shqipëri, moj Shqipëri
ti më mbush me krenari
o heeej o heeej
u rritëm tok me ty
eja ti dhe ti
nga jugu në veri
o hej o hej o hej
do mbaroj kjo melodi
lalalalalallalala

Ikën dita sot
dhe tjetra vjen
o hej o hej
do mbetet si refren
emri shqipëtar
do ndrij në sy
dhe yjet lart
shikojnë dhe kanë zili

REF.:
Shqipëri, moj Shqipëri
ti më mbush me krenari
o heeej o heeej
u rritëm tok me ty
eja ti dhe ti
nga jugu në veri
o hej o hej o hej
do mbaroj kjo melodi
lalalalalallalala


Xhamerino Bollati - Shqiperise I Ngjaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperise I Ngjaj".
3. Video është e këngës "Shqiperise I Ngjaj", por nuk këndohet nga Xhamerino Bollati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhamerino Bollati:


Komente 1