Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Mos Loto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Erresira me ka mbuluar,
ne zemer me ke vra,
edhe pse aq shum te deshta.
tash duhet me u nda.
Mos derdh lot per ato vite,
se fati me tradhtoj,
me beso e kam veshtir,
prej teje te shkoj,
te kujtoj e ste harroj.

2X
Po te lutem mos lot,
se nuk kam faj un,
fati keshtu qenka shkru,
pa ty me jetu.

Erresira me ka mbuluar,
ne zemer me ke vra,
edhe pse aq shum te deshta.
tash duhet me u nda.
Mos derdh lot per ato vite,
se fati me tradhtoj,
me beso e kam veshtir,
prej teje te shkoj,
te kujtoj e ste harroj.

2X
Po te lutem mos lot,
se nuk kam faj un,
fati keshtu qenka shkru,
pa ty me jetu.

Ky tekst u dërgua nga  beharePublikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0


Xhavit Avdyli - Mos Loto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Loto".
3. Video është e këngës "Mos Loto", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.