Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Kalorsit E Diellit (Feat. Veli Sahiti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I & II
Të pash rrugës kur kaloje
Më ndrite thell në këtë shpirt
Nga hiret që pot stolisnin
Nga sytë që të lshonin dritë

Edhe në zemër diq më mbiu
Nuk di vallë a më dashuronë
Një dëshirë gjithnjë më sillet
Si reja diellin ma mbulon
Refreni ***
O yll yll i bukur
Hidhmi hidhmi rrezet
Ndizma jetën të mos fiket
Krijes që më vesh me hirë
Krijes që më vesh me hirë
Për ty lëngon një shpirt që digjet


Xhavit Avdyli - Kalorsit E Diellit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalorsit E Diellit".
3. Video është e këngës "Kalorsit E Diellit", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0