Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Xhavit Avdyli - Dikur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2007

2007-09-22T11:31:11

Këngë e albumit:

"Të Kërkoj"

Këngë e albumit:

"Këngë Për Qefi"
Dikur syt naj ishin thar,
ne kerkim te dashuris..
e per te qarin te pa ndar njerin tjterin pa e par.
X2

Fort u deshtem ne te dy,
gjuh e buz me embelsin
si nje keng me melodi
i mbushnim zemrat dashuri
dhe ne netet e ftofta merrnin zjarr puthjet e ngrohta
X2

Vetmia skishet mshir
syri im loton eresir
vetem fjal me pes germa
te dua me del nga zemra
X2

Fort u deshtem ne te dy,
gjuh e buz me embelsin
si nje keng me melodi
i mbushnim zemrat dashuri
dhe ne netet e ftofta merrnin zjarr puthjet e ngrohta
X4


Ky tekst u dërgua nga Doni
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet