Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Mos Me Thuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Mos me thuaj qe jam i pa shpirt
se te deshta shum mire eke dite
Mos me thuaj qe zemer nuk kam
ti edin qe i yti une jam

Dua te digjem pak nga pak
ken buzet tua si kajmak
dhe ta din se ti je thell ne mua
Dua te digjem pak nga pak
Qdo mengjes e per qdo nate
dhe ta din se vdes per puthjet tua

Tlutem nje qe e mos e harro kurr
se kam pas veq per aventur
nzemren time po hyre nje here
dije mire qe ma kur nuk dell

Dua te digjem pak nga pak
ken buzet tua si kajmak
dhe ta din se ti je thell ne mua
Dua te digjem pak nga pak
Qdo mengjes e per qdo nate
dhe ta din se vdes per puthjet tua

Dua te digjem pak nga pak
ken buzet tua si kajmak
dhe ta din se ti je thell ne mua
Dua te digjem pak nga pak
Qdo mengjes e per qdo nate
dhe ta din se vdes per puthjet tua


Ky tekst u dërgua nga Lirushee


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhavit Avdyli - Mos Me Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0