Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Shko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Që sa kohë jam me ty
Që sa kohë në dashuri
E mirë s’të paskam njoft

U shtire se më dashuron
Se veq për mua ti jeton
Çdo fjalë ishte e kotë

Zemrën ma ke thy
Kur m’shikove n’sy
Dhe kërkove ndarje
Jo se kam besuar
Që ti kët ma thua
Por mir e pash
Se sa më paske dasht

Refreni

Shko vetëm shko
Mos thuaj as një fjalë
Se sa të deshta ty
Askend se kam dasht

II
Zemrën ma ke thy
Kur m’shikove n’sy
Dhe kërkove ndarje
Jo se kam besuar
Që ti kët ma thua
Por mir e pash
Se sa më paske dasht

Refreni

Shko vetëm shko
Mos thuaj as një fjalë
Se sa të deshta ty
Askend se kam dasht


Xhavit Avdyli - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0