Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Shihemi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shihemi sa rrall
rrall e per mall
shpesh du me tpa
se ndashni kam ra 2x

du afer meje tjesh me tpa ma shpesh
dua qe un ta di se qa po ndodh mes nesh
me prit a mos me prit po du me dit
Edhe pse po te shoh rrall
per ty kam shum mall

Shihemi sa rrall
rrall e per mall
shpesh du me tpa
se ndashni kam ra 2x

Shihemi sa rrall
rrall e per mall
shpesh du me tpa
se ndashni kam ra 2x

du afer meje tjesh me tpa ma shpesh
Dua qe un ta di se qa po ndodh mes nesh
me prit a mos me prit po du me dit
Edhe pse po te shoh rrall
per ty kam shum mall

sa shum mall per ty ka kjo zemra jemm
me kon me ty oo shpirti jemm

Shihemi sa rrall
rrall e per mall
shpesh du me tpa
se ndashni kam ra 5x


Ky tekst u dërgua nga AuroraXhavit Avdyli
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/11/2016
Muzika: 2Ton
Teksti: Xhavit Avdyli
Orkestrimi: 2Ton
Video Produksioni: Imagine Films


Xhavit Avdyli - Shihemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shihemi".
3. Video është e këngës "Shihemi", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0