Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Ku Ke Mbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te kam lyp un per qdo dit
e ne qdo vend
Sa shum un po du met pa
nuk e mer ner mend
boll boll boll u ba
jo jo spo mundem ma
boll boll boll u ba
sa shum po du met pa
Ku je hyp ti ku ke mbet
o malli sa mka marr
kjo dashnija ska me
vdek deri sa tjam gjall (2x)

Te kam lyp un per qdo dit
e ne qdo vend
Sa shum un po du met pa
nuk e mer ner mend
boll boll boll u ba
jo jo spo mundem ma
boll boll boll u ba
sa shum po du met pa
Ku je hyp ti ku ke mbet
o malli sa mka marr
kjo dashnija ska me
vdek deri sa tjam gjall (2x)


Ky tekst u dërgua nga Arlinda DashefciXhavit Avdyli
Publikimi: 01/12/2017
Muzika: Xhavit Avdyli
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: 2Ton


Xhavit Avdyli - Ku Ke Mbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ke Mbet".
3. Video është e këngës "Ku Ke Mbet", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0