Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Jam Merzit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A e din dashnia jem
qysh m'ke lan a t'bjen ne mend
prej at dit e deri sot
nuk mu ndan prej syve lot

A e din dashnia jem
qysh m'ke lan a t'bjen ne mend
prej at dit e deri sot
nuk mu ndan prej syve lot

REFRENI
Jam merzit o jam merzit
a asht mir o veq me dit
se kam pa o se kam pa
zemra per gjyst mu ka nda

Zoti madh t'kofsha fal
ket marrzi qysh me ndal
e me gzu zemren e shkret
pa dashni nuk paska jet

Zoti madh t'kofsha fal
ket marrzi qysh me ndal
e me gzu zemren e shkret
pa dashni nuk paska jet

REFRENI
Jam merzit o jam merzit
a asht mir o veq me dit
se kam pa o se kam pa
zemra per gjyst mu ka nda


Ky tekst u dërgua nga Mil KrasniqiXhavit Avdyli
Publikimi: 30/01/2021
Muzika: 2Ton
Teksti: 2Ton & Vullnet Salihu
Orkestroi - Dani
Mix & Master - Metro MusicXhavit Avdyli - Jam Merzit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Merzit".
3. Video është e këngës "Jam Merzit", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0