Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Mos Loto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Erësira me ka mbulur, zemren me ke vra. Edhe pse aq shum te deshta, tash duhet me u nda.
Mos derdh lotë per ato vitë se fati na tradhtoj.
Me beso, e kam veshtir prej te jem prej teje te shkoj. Te kujtoj dhe ste harroj.

Ref : Po te lutem mos loto, se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru, pa ty me jetu. Po te lutem mos loto se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru pa ty me jetu.

Erësira me ka mbulur, zemren me ke vra. Edhe pse aq shum te deshta, tash duhet me u nda.
Mos derdh lotë per ato vitë se fati na tradhtoj.
Me beso, e kam veshtir prej te jem prej teje te shkoj. Te kujtoj dhe ste harroj.

Ref : Po te lutem mos loto, se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru, pa ty me jetu. Po te lutem mos loto se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru pa ty me jetu.


Ky tekst u dërgua nga Lina


Publikimi: 02/07/2012Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente mbi këtë këngëXhavit Dedej - Mos Loto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Loto".
3. Video është e këngës "Mos Loto", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.