Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Vishe Cun Kemishen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

vishe cun kemishen
kemishen e bardhe
sa ta shofi nona cun o
ka me zon me qa
o ka me zon me qa

taksia te porta po te pret te hysh
ke dol koxha dhonderr cun o
kan me te marr mesysh
o kan me te marr mesysh

refreni 2x

dhonderr sec u bane cun o
dhonderr mashallah
kur te shofi nona dhonderr
ka me zon me qa

amon ty te ka nona
cunin e pleqenise
ka fillu te hidhet vallja
kanges me ja nis

o kanges me ja nis
amon neser mroma do ta djegim shamine
do ta qash me lot more cun o
amon beqarnine
o amon beqarnine

refreni 2x


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Xhavit Dedej - Vishe Cun Kemishen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vishe Cun Kemishen".
3. Video është e këngës "Vishe Cun Kemishen", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0