Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Tuman Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  10

Varvarova siliko dhemt e mia kush i do
Varvarova siliko dhemt e mia kush i do

Dhemt e mia kush i do se sjom nis zot i per to
Dhemt e mia kush i do se sjom nis zot i per to

Nga shtepia me derrasa, dil moj kale se plasa
Nga shtepia me derrasa dil moj kale se plasa

dil pake ne dritare, vajze come vajze lozonjare
Dil pake ne dritare vajze come lozonjare

Tuman Kuqe moj belholle, ma ben me sy ma ben me dore X2

Ma ben me sy ma ben me dore te pret djali ne oborr. X2


Ky tekst u dërgua nga Gentian Mema

Xhavit Dedej - Tuman Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuman Kuqe".
3. Video është e këngës "Tuman Kuqe", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0