Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhavit Dedej - Ç'faj Kemi Bo O Zot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'faj Kemi Bo O Zot".
3. Video është e këngës "Ç'faj Kemi Bo O Zot", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhavit Dedej - Ç'faj Kemi Bo O Zot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Mori Goca Gjithe Sa Jini"

Komente

Asnjë Koment

09/10/2002

2002-10-09T05:34:55+00:00Kenke nuri i bukurise shpin ma kishe moj ne zarran o do ti baj rixha kojshise te ma presin pak njat man aman aman o do ti baj rixha kojshise te ma presim pak njat man aman aman rreth e rreth me avulli eee si fellanza moj ne kafaz o jasaman moj shtat selvi del ne xham se po pelsas aman aman o jasaman moj shtat selvi del ne xham se po pelsas aman amaaaaaan A saman moj gjylja rremit me at goj moj kur me flet ja dhe zjermin krejt alemit gjumi naten nuk me ze ja dhe zjermin krejt alemit gjumi nates nuk me ze ja rina ninan ninan ninan hopa gjumi nates nuk me ze lule hajde moj lule hopa hopa lule obobo u thafsha hajde me mu moj ta preksha syn e zi vetullen per bukuriii po vin gocat prej peçinit kan xan vend ne barbullush jasaman moj gjylja rremit hallin tem sma din kerkush jasaman moj gjylja rremit hallin tem sma din kerkush jarina ninaninan ninaninan hopa hallin tem sma din kerkush lule hajde mori lule lule hopa hopa lule obobo u thafsha hajde me mu moj ta preksha syn e zi vetullen per bukuri lule hajde mori lule lule hopa hopa lule moj ta preksha syn e zi vetullen per bukurii


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet