Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Gol Erzeni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Faj Apo Gabim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00gool!!!!!!!
ky futbolli ne shijak ka lezet dhe bukuri kur vjen dita ne stadiume shokjm te medhenje dhe te vegjel dun me te pa si ke me fitu gjithe stadiumi po brohoret goool gjithe lojtaret lujen per bukuri se cdo vend shijkastit slejn pa shku dhe kete jave ishalla kan me fitu o erzen o erzen ne tifozat po kendojme o erzen je jeta jone ne duam te fitosh o erzen o erzen ne tifozet po kendojme o erzen je jeta jon ne duam te fitosh me perpara kemi vujte shume me karroca bicikleta shkoshim ne neper cdo stadium me makina dhe furgona shkojm sot ku dume neve zemren kem ne shijak me erzenin zemer kem vujt nuk dum humbje vec fitore dum see tifozat o erzen vec ty te dun o erzen o erzen ne tifozat po kendojme o erzen je jeta jone ne duma te fitosh o erzen o erzen ne tifozat po kendojme o erzen je jeta jone ne duam te fitosh o erzen o erzen ne tifozat po kendojem o erzen je jeta jon ne duam te fitosho kendojem o erzen je jeta jon ne duam te fitosh
heyyyy!!!!!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga  Ombra
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet