A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Xhavit Dedej - O Shijak Me Halle  (Feat. Pandora)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Featuring

Pandora

Këngë e albumit:

"Bobi"
o shijak me halle
ce bane o zot

o shijak me halle
ce bane o zot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

REF.:
cdesha ce kalova
andej nga shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
s'me vjen keq aspak

ç'me bane moje nane
me linde te pa fat

ç'me bane moje nane
me linde te pa fat

Linda çune tirone
Do vdes ne shijak

Linda çune tirone
Do vdes ne shijak

REF.:
ç'desha ce kalova
andej ka shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
ste kam faj aspak


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019