Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Te Shkallt E Tujonit & Ashiku Vjeter & O Tironca Marshalla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Te Shkallt e Tujonit Mi Mome
Te Shkallt e Tujonit

Skom Çti Boj Xhanonit Mi Mome
E Vogel Me Je (2x)

Pushkes Çi Dul Flaka Mi Mome
Pushkes Çi Dul Flaka

Sharrova Nga Brraka Mi Mome
E Vogel Me Je (2x)

Nji Kto Plaget E Mia Mi Mome
Nji Kto Plaget E Mia

I Kom Nga Dashnia Mi Mome
E Vogel Me Je (2x)

Ky tekst u dërgua nga 123123Publikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0


Xhavit Dedej - Te Shkallt E Tujonit & Ashiku Vjeter & O Tironca Marshalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Shkallt E Tujonit & Ashiku Vjeter & O Tironca Marshalla".
3. Video është e këngës "Te Shkallt E Tujonit & Ashiku Vjeter & O Tironca Marshalla", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.