Xhavit Dervisholli
Xhavit Dervisholli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Xhavit Dervisholli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2011, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Garantoj". Në vitin 2012, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Live". Në vitin 2013, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Prap Per Ty". Më datë 3 Qershor 2016, Xhavit Dervisholli publikon videoklipin "Dua Te Te Shoh". Më datë 18 Mars 2019, Xhavit Dervisholli publikon videoklipin "E Pabese". Më datë 22 Qershor 2022, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Vetem Ty Te Dashuroje", në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0