Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Preci - Erdhi Cuni Nga Kurbeti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

30/10/2013

2013-10-30T13:09:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Erdhi Cuni Nga Kurbeti" kënduar nga Xhavit Preci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhavit Preci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet